
…..for hun har min madpakke. Jeg forstår bare ikke, hvorfor der ind imellem går så lang tid, fra jeg har bestilt, til der bliver serveret - og så bliver jeg altså sur. Hvor svært kan det lige være? Maden skal jo hverken tempereres eller befries for stanniol først…..
Så er Fru [...]
…..for en kort bemærkning.
Jeg ville bare lige sige jer TUSIND TAK for alle jeres kommentarer, mails, sms’er, små pakker osv., osv. Det har været ganske overvældende, men nej hvor jeg har nydt hver eneste af dem. Der er flere af jer, jeg skylder en personlig mail - de skal nok komme hen ad vejen. [...]
Lidt om mig
Chance-Strikkeren er primært en blog om min interesse for strik, syning, spinding og fibre i al almindelighed. Samtidig er den også en blog om mit liv med 5 børn, og hvad der dertil hører.
Navnet Chance-Strikkeren er valgt, fordi man i et hus med megen leben, må gribe chancen for at få strikket, når den byder sig.
Galleriet
Hvem er online
- 0 Medlemmer.
- 3 Gæster.
Stats
Gæster i dag: 99 Gæster i går : 437